poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Nowy basior! Zakoma!

Imię: Zakoma
Przezwisko: Kami
Wiek: 500 lat
Płeć: Basior
Motto: "Czasami największe zło objawia się w największej dobroci"
Moce: Ma moce anioła i diabła.
Stanowisko: Samiec Alfa
Charakter: Zabawny, towarzyski i przyjacielski. Jego wygląd może odstraszać, ale jest bardzo miły i pomocny. Jest bardzo kulturalny, można powiedzieć, że jest dżentelmenem. Zawsze stanie w obronie każdego, kto jest w niebezpieczeństwie. Dużo się śmieje i stara się nawiązywać przyjaźnie z innymi członkami watahy. Stara się nie robić krzywd, ale jak trzeba to umie porządnie spuścić manto. Nigdy nie łamie danego słowa, możesz mu powiedzieć wszystko i nigdy nikt się o tym nie dowie. Czasami przez złość zmienia się w diabła, a potem musi spotkać kogoś bliskiego jego sercu, żeby udało mu się "odczarować".
Historia: Kami nigdy nie był akceptowany przez swoją watahę ze względu na wygląd i moce. Jego jedynym promykiem nadziei był ojciec, który nauczył go jak być mężczyzną. Gdy do watahy wstąpił czarnoksiężnik Ewil, on i jego siostra Hystea opiekowali się sobą i uczyli nawzajem. Ale pewnego dnia rozdzielili się, więc Zakoma postanowił ją znaleźć i wieść spokojne życie z siostrą. W swojej wędrówce poznaje mnóstwo wilków, które pomagają mu, albo z nim walczą. (pisze o tym książke ;p)
Co lubi: Latać, zawierać nowe kontakty i być odpowiedzialnym.
Czego nie lubi: Non stop zabijających wilków, śmierci i przemądrzalstwa.
Relacje:
    -Rodzina: Hystea
    -Przyjaciele: Na razie nikt
    -Zauroczenie: Nikt
    -Zakochanie: Nikt
Głos: Krzysztof Banaszyk
Login: maria1234555/TheMania45

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz