sobota, 10 października 2015

Nowy basior! DeadWalk!

-Imię: DeadWalk
-Przezwisko: Dea, Dead, Shadow (ang. Cien), Echo (czyt. Eko)
-Wiek: 4 lata
-Płeć: Basior (samiec)
-Motto: Nigdy nie mów nigdy, a kiedy to zrobisz śmierć i choroba nadejdzie i zginiesz... Nigdy się nie poddawaj, a kiedy to zrobisz nadejdzie ciemność i nastanie koniec świata... Każdy ma swój słaby punkt, lecz nigdy nie wiadomo jaki... Każdy ma swoją kulę i nogi... są nimi wadery. Miłość to najgorsze co może Cię spotkać, wadera jest jak kula i nogi ciagnaca Cię na dno oceanu... a ty możesz tego niezauwarzyć...
-Moce:
~ zabijanie wzrokiem,
~ teleportowanie się,
~ czytanie w myślach,
~ władanie światłem i cieniem.
-Stanowisko: Zabójca
-Charakter: Basior o trudnym charakterze. Tak to DeadWalk. Nigdy nie wiesz jak Ci odpowie. Kiedy wydaje Ci się, ze już prawie wszystko o nim wiesz okazuje się, ze nic, a nic go nie znasz. Jest tajemniczy, czasami agresywny. Zawsze opanowany. Nie daje siebie wyprowadzić z równowagi. Nie słucha się nikogo. Kiedy kogoś nielubi po prostu to okazuje i tyle. Odważny. Zawsze trzyma się pierwszej link obrony, lub ataku. Jednak ma też on dobre strony. Kiedy kogoś polubi obroni go w każdej sytuacji. Jest też lojalny.
-Historię: Chcesz wiedzieć co mnie spotkało? Chyba wolisz nie. Moje życie jest pełne wrażeń tych złych, czasami trafiały się także te dobre.
Urodziłem się w Watasze Mrocznego Świata. Byłem tam najgorszą Omegą. Nie chciałem niczego robić i słuchałem się tylko siebie dlatego też wyrzucono mnie. Wtedy natrafiłem na basiora który naprowadzil mnie na trochę lepszą ścieżkę. Następnie przeżyłem mnóstwo najróżniejszych przygód o których dowiecie się kiedy indziej i po którejś z nich dotarłem tu i dołączyłem do watahy. Czy znów mnie wyrzucą? Szczerze? Wisi mi to...
-Co lubi: Dea lubi patrzeć na cierpienie innych.
-Czego nie lubi: Czego nie lubi Dead? Raczej powinniście się zapytać co lubi. On nie lubi wszystkiego! Towarzystwa innych, denerwujacych szczeniaków, rządzących się, a najbardziej widoku szczęśliwych wilków.
-Relacje z innymi:
-Zauroczenie: Pf!
-Zakochanie: Taaa.... jasne!
-Rodzina: -
-Przyjaciele, kumple itd.: Nigdy nie miał do czynienia z "takimi" wilkami.
Głos wilka: Animash
-Login: steruje Maja0020


Konto:
Ten wilk posiada 170 diamentów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz