poniedziałek, 16 listopada 2015

Nowa wadera! Lyra!

Imię: Lyra 
Przezwisko Lya
Wiek 2 lata 3 miesiące
Płeć Wadera
Motto: Walcz aż do śmierci, bo i tak kiedyś nadejdzie
Moce: Zamraża przeciwników, ma dobry słuch
Stanowisko: Obrońca. Wadera Alfa
Charakter: Lya jest zadziorną waderą,jeśli jakiś obcy człowiek lub wilk od razu go atakuje, jest zamknięta w sobie, bo podczas dzieciństwa była samotna (więcej w historia). Ma bardzo męski głos.
Cechy fizyczne: Zwinna, szybka
Słabości lub czułe punkty: Lya ma słabość w ogóle do wszystkich, nie ma czułych miejsc.
Historię : Kiedy jej mama rodziła, stał się koszmar. Jej tata zginął. Do 5 dni wychowywała się z mamą w ciepłej jaskini. Jednak jej szóstego dnia, mama wyszła na polowania i nie wróciła. Pożarły ją niedźwiedzie i została jej tylko jedna pamiątka. Cenny wisior, który zawsze nosi. Kiedy miała 1 rok i 11 miesięcy powędrowała w stronę południa. Zaatakowali ją karabinierzy i została postrzelona w ogon i lewą, tylną łapę. Leżała pod drzewem 4 godziny i wykrwawiała się aż pojawił się ratunek. Był to człowiek, których nie znosiła. Jednak było to dziecko, z gburowatą miną dała się obandażować. Nagle omdlała. Obudziła się koło basiora który szeptał jej "Nic się nie stanie" i nagle zapadła w głęboki sen. Kiedy się obudziła, jego nie było, więc wyruszyła w podróż i znalazła tą watahę.
Co lubi : Mleko
Czego nie lubi: Ludzi
Relacje z innymi : nie ma i nie chce mieć
Głos wilka: https://www.youtube.com/watch?v=nqFWTTm9T1U
Login: Horsuś :3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz